Шукаєте договір, який
буде працювати на Вас?

Ми розробили договори, які включають
всі необхідні юридичні інструменти
для успішного ведення транспортного бізнесу

Договори перевезення, транспортного експедирування, агентська угода

Договори оферти на сайтах (Електронна комерція)

Договори з персоналом

Замовляючи у нас договір, Ви отримуєте:
 • рік гарантійного обслуговування – гарантія включає в себе консультування в конфліктних і спірних ситуаціях, що виникають з договорів. Гарантія поширюється на встановлені в договорі інструменти: відповідальності, умов оплати, укладення договору за допомогою електронної пошти. В разі, якщо умови договорів не спрацюють, ми зобов’язуємося повернути оплачену суму;

 • інструменти для управління матеріальною відповідальністю за збереження вантажу, способи її мінімізації та уникнення;

 • захист від використання інформації про замовника, що становить комерційну таємницю;

 • робочі інструменти для отримання і укладення договорів, заявок через Інтернет, ведення юридично вагомого листування за допомогою електронної пошти;

 • документи для оформлення відносин з персоналом, відповідальним за збереження матеріальних цінностей.

Оцініть Ваш договір

Роки спеціалізованої юридичної практики в транспортній галузі дозволили нам накопичити великий досвід, яким ми готові ділитися у вільному доступі.

Передайте договір, яким Ви користуєтеся сьогодні, і безкоштовно дізнайтеся:

наскільки відповідає ваша воля умовам договорів, що використовуються Вами

до чого бути готовим у разі втрати/пошкодження вантажу

Форма передачі документів


* Передані документи, інформація є об'єктом адвокатської таємниці

Відгуки
Поширені питання
 • Навіщо приділяти увагу договірній роботі на транспортному підприємстві (міжнародний перевізник, транспортно експедиторська компанія, логістична компанія)?

  Розуміння договірної роботи на транспортному підприємстві, істотних умов договору перевезення, транспортного експедирування (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу) на які спирається Ваш бізнес, робить його більш керованим і успішним. Постановка питання: «мені потрібен договір, який виключить мою відповідальність» лише, частково є правильною, оскільки не відповідати взагалі не вийде. Бізнес – це гроші, а гроші вимагають відповідальності. Уміння управляти негативною ситуацією, об’єктивно оцінювати свої матеріальні ризики, перспективи розвитку ситуації – це риса, яка відрізняє успішний бізнес і заснована вона на розумінні того, що телефонні переговори і усні обіцянки дають результат тільки в умілому їх поєднанні з юридичною формою (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу, листування и т.і.)

  Традиційно ж, вступаючи в договірні відносини (підписуючи договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу) експедитор, перевізник, свідомо відмовляються починати діалог за умовами запропонованого проекту договору транспортного експедирування (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу, побоюючись втратити замовлення. При цьому, не дивлячись на те, що договір, в якомусь сенсі, «непомітний» документ, необхідно розуміти, що в разі виникнення негативної ситуації з контрагентом, саме його умови будуть визначати результат її вирішення. Тому, домовлятися про умови договору – це по-діловому правильно і потрібно, тим більше в транспортному бізнесі, і на практиці сумлінний контрагент, як правило, йде на обговорення і редакцію умов договору (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу).

  Погляньте на свою договірну діяльність (договірна робота транспортного підприємства, договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу) свіжим поглядом, оцінить її надійність. Якщо відчуваєте невпевненість, то краще довірте це питання професіоналам і передайте договори,  якими користуєтеся, нам на юридичний аудит або скористайтеся розробленими Адвокатським бюро Рогачова договорами транспортного експедирування, договорами внутрішнього і міжнародного перевезення (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір транспортного експедирування, договір перевезення, договір перевезення вантажу, в яких ми врахували всі юридичні тонкощі ведення транспортного бізнесу.

 • Чому типовий договір міжнародного/внутрішнього перевезення, транспортного експедирування, запозичений у колег або завантажений з Інтернету, несе багато ризиків?

  Можна роками працювати, не вникаючи в проекти пропонованих договорів (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення), або самому давати шаблони, колись люб’язно запропоновані колегою, партнером або скачані з Інтернету, і з якихось неусвідомлених характеристик оцінених як «відповідні».

  Але в разі виникнення негативної, спірної ситуації, одна умова колись підписаного наосліп договору (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення) може поставити бізнес перед ситуацією значних матеріальних збитків. І, на жаль, такі ситуації рано чи пізно відбуваються, оскільки в основі ведення транспортного бізнесу лежить виконання функції по збереженню товарно-матеріальних цінностей в динамічному середовищі (в цьому сенсі варто згадати, що цивільне право відносить транспортний засіб до джерел підвищеної небезпеки).

  Найчастішою причиною того, що транспортне підприємство несе значні матеріальні збитки у випадку втрати, псування, пошкодження вантажу при перевезенні  є те, що типовий договір міжнародного перевезення, транспортного експедирування (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення), містить положення чинного законодавства без відповідних застережень, іншими словами він не адаптований під Ваші потреби та уявлення  про відповідальність, умови платежів, складу зобов’язання.

  На практиці тільки правильно побудовані договірні застереження (істотні умови перевезення, істотні умови договору експедирування, істотні умови договору перевезення) створюють цілісний договір (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення), який буде працювати на захист ваших інтересів.

   

 • Як укладати договір перевезення, договір транспортного експедирування, заявки на перевезення вантажу в Інтернеті (електронній пошті, свій сайт)?

  В сучасних умовах ведення транспортного бізнесу за допомогою обміну інформацією, документами по електронній пошті є звичайною справою. При цьому необхідно розуміти, наскільки важливе здійснювати своєчасне і юридично значуще листування під час виконання перевезення, експедирування вантажу, виконання договору перевезення вантажу (договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення),. Відповідаючи на заявку на перевезення (замовлення на перевезення зразок, заявка експедитора), відправляючи рахунок на оплату, беручи інструкції замовника про зміну плану перевезення, маршруту і т.д., Ви залучаєте себе в договірні відносини або змінюєте умови існуючих. Надалі, в разі виникнення спірних ситуацій, використовувати дані електронного листування в офіційних органах, суді буде неможливим, якщо договір не містить відповідних умов про електронний документообіг. Тому, юридично правильне ведення електронного документообігу є важливим фактором зменшення можливих матеріальних ризиків, пов’язаних з доставкою вантажу, оплатою за послуги.

  Сьогодні чинне законодавство України дозволяє використовувати аналоги електронного підпису, які визначені в договорі (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення). Так, сторони договору міжнародного перевезення, транспортного експедирування (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення), можуть встановити в договорі (на договірних засадах) вид електронного підпису, який буде застосовуватись у відносинах між ними. Надалі листи, підписані електронним підписом, встановленим в договорі (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення), і які будуть відправлятися по електронній пошті матимуть юридичне значення і можуть бути використані як письмовий доказ при вирішенні спірних ситуацій.

  З метою правильного обміну документами, інформацією по електронній пошті також Ви можете використовувати абсолютно безкоштовно сервіс ДокОбмен, розроблений нашим Бюро. Даний сервіс в 3 кроки дозволяє легалізувати сканкопію договору, заявки (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення, заявка на перевезення зразок, заявка замовлення зразок)). Спробуйте цей сервіс зараз – Вам буде потрібно всього 2 хвилини на реєстрацію на сайті АБ «Рогачова», при цьому для контрагента (замовника), з яким Ви будете обмінюватися документами, реєстрація не потрібна.

 • На що необхідно звертати увагу при укладанні договору міжнародного/внутрішнього перевезення, договору транспортного експедирування, заявки на перевезення вантажу (істотні умови договору перевезення, істотні умови договору транспортного експедирування, істотні умови договору оренди транспортного засобу)?

  У договірній роботі транспортного підприємства (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення, заявка на перевезення зразок, замовлення на перевезення зразок) будуть корисними наступні поради і орієнтири:

  1) виключайте умови (істотні умови договору перевезення, істотні умови договору транспортного експедирування, істотні умови договору оренди транспортного засобу) які не відповідають законодавству. Основні зобов’язання повинні максимально відповідати вашій функції (експедитор, перевізник);

  2) умови (істотні умови договору перевезення, істотні умови договору транспортного експедирування, істотні умови договору оренди транспортного засобу) оплати повинні бути зрозумілі, а саме настання термінів виникнення зобов’язання, наприклад, така умова як «оплата проводиться за фактом передачі оригіналів документів» не припустима, і має бути максимально деталізована. Вкажіть конкретно, яким способом, на яку адресу і коли документи вважаються переданими/отриманими;

  3) визначайте умови про обмін документами в договорі, заявці (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення, заявка на перевезення зразок, замовлення на перевезення зразок). Чим докладніше такі умови (істотні умови договору перевезення, істотні умови договору транспортного експедирування, істотні умови договору оренди транспортного засобу) будуть, тим краще. Це дуже важливо, оскільки обмін документацією в сьогоднішніх реаліях, як правило, проводиться за допомогою електронної пошти і нерідко оригіналами сторони не обмінюються;

  4) здійснюйте збір і аналіз інформації про контрагента. Використовуйте відкриті Інтернет-джерела, вимагайте у контрагента відповідні документи. Принаймні до підписання договору (договір перевезення вантажу зразок, договір про надання транспортних послуг, договір оренди автомобіля, договір перевезення пасажирів, договір транспортного експедирування договір перевезення, договір перевезення вантажу, договір транспортного перевезення, заявка на перевезення зразок, замовлення на перевезення зразок), Ви повинні точно упевнитися в тому, що особа, яка підписала з Вами договір, є повноважною, проаналізувати інформацію в реєстрах;

  5) максимально докладно встановлюйте умови перевезення (істотні умови договору перевезення, істотні умови договору транспортного експедирування, істотні умови договору оренди транспортного засобу), вимоги до авто, особливий температурний режим, кріплення вантажу, вимоги до стоянки на маршруті і т.д. і коли такі умови вважаються виконаними. Це в значній мірі дозволить зменшити можливі матеріальні ризики в подальшому.

У Вас є питання до транспортного адвокату?

Задайте його прямо зараз.


* Передані документи, інформація є об'єктом адвокатської таємниці