Транспортний адвокат

Юридичні послуги для
транспортних підприємств

юридичні інструменти,
які 100% працюють в транспортному бізнесі

Головні причини, чому транспортні компанії обирають нас

Спеціалізація в галузі транспорту та логістики дозволила нам накопичити унікальний досвід. Більше Ви не платите обраному юристу за час вивчення та занурення в специфіку транспортного бізнесу, ціна якого може бути надто високою!

Статус адвокатського бюро – тільки статус адвоката дозволяє повноцінно представляти інтереси в суді, відшкодовувати судові витрати на правову допомогу, здійснювати адвокатські запити, ефективніше збирати інформацію, представляти інтереси в правоохоронних органах. 

Клієнтський сервіс – ми постійно прагнемо зробити нашу роботу максимально зрозумілою та відкритою для клієнта, для чого розробили і постійно покращуємо кліентський онлайн сервіс “Мій адвокат”. З нами Ви точно будете знати, як реалізується той чи інший юридичний інструмент в українських реаліях, що дозволяє приймати зважені рішення і рухатися далі.

Про нас
Юрій Рогачов Адвокат, кандидат юридичних наук

«В транспортній галузі всі процеси відбуваються в значній динаміці – ліміти часу для прийняття рішень, оформлення документів, вибору правильної дії… Це справжній виклик для знань та професійних навичок юриста і такий виклик представляє для мене велику цінність!»

Кобрель Роман Адвокат, радник АБ «Рогачова»
в Німеччині та странах ЄС
Анджей Філіпс Адвокат, радник АБ «Рогачова»
в Польщі та странах ЄС
Відгуки
Поширені питання
 • Чим відрізняється транспортний адвокат (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) від звичайного адвоката чи юриста?

  В першу чергу транспортного адвоката (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) відрізняє не тільки глибоке знання транспортного права, але і розуміння особливостей взаємодії транспортного перевізника, експедитора, замовника (вантажовідправника, вантажоодержувача), особливостей ведення бізнесу в галузі транспорту та логістики в цілому. Це дозволяє транспортному адвокату (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) максимально успішно відповісти на запити клієнтів, встановити високі вимоги до своєї роботи – транспортний юрист не має права на помилку.

  Крім того, самі по собі відмінності адвоката від юристу, що не мають статусу адвоката, стали найбільш очевидними, оскільки в силу останніх змін в Конституції України, тільки адвокат може представляти інтереси юридичних та фізичних осіб у суді, що поступово втілює і в практиці. Також можна привести такі очевидні переваги адвоката перед юристом як можливість стягнути витрати на послуги транспортного адвоката (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) у суді, збирати документи за допомогою адвокатського запиту, захист адвокатської таємниці, прав клієнта колегією адвокатури, в якій атестований адвокат і т.і.

   

 • Як спеціалізація в транспортному праві впливає на ціну за послуги транспортного адвоката (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист)?

  Спеціалізація в транспортній галузі дозволила транспортним адвокатам (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) АБ «Рогачова» стандартизувати функції юристів необхідних для міжнародного перевізника, експедитора, логістичної компанії, форми документів, необхідних для повноцінної роботи будь-якої транспортної компанії (міжнародний перевізник, експедитор). Тому, на відміну від непрофільних адвокатів, адвокатських компаній, об’єднань, для якісного вирішення поставлених задач транспортним адвокатам (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) АБ «Рогачова», які спеціалізуються в транспортному праві, необхідно значно менше часу на вирішення юридичних питань, з якими стикається транспортна компанія (експедитор, перевізник), що дозволяє швидко вирішувати виникаючі питання.

  Таким чином, використовуючи в своїй діяльності знання та досвід транспортного адвоката (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) Ви отримуєте ефективну юридичну допомогу, зберігаєте час і мінімізуєте витрати на транспортного адвоката (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист).

  Наші тарифні рішення передбачають оплату за фактично виконану роботу, досягнення бажаного результату. Наприклад, сервіс “Мій Адвокат” будується за принципом: “Немає клієнтських запитів – немає повної оплати за місяць”, тобто ви не витрачаєте гроші, якщо у вас немає питань для транспортного юриста (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) протягом місяця за виключенням “страхової суми”, не застосовуєте зусилля для пошуку роботи для штатного юриста, якому доведеться платити заробітну плату в будь-якому випадку.

 • Транспортні адвокати (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, транспортний юрист) АБ Рогачова працюють тільки по Києву?

  Наші транспортні юристи (юрист по транспортному праву, юрист з перевезення вантажів, юрист автоперевезення) надають юридичну допомогу, юридичні консультації транспортним підприємствам (експедиторам, перевізникам, логістичним операторам) по всій території України, а наявність партнерів дозволяє представляти інтереси наших клієнтів у Європі. Так само, з метою своєчасного та повного дистанційного інформування наших клієнтів з різних куточків України ми спроектували клієнтський онлайн-сервіс «Мій Адвокат», який дозволяє оперативно ставити завдання, обмінюватися документами з транспортним юристом (юрист з автоперевезень, транспортний юрист, юрист по транспортному праву) , оцінювати  результати роботи свого адвоката, здійснювати перевірку своїх контрагентів і аналізувати таку інформацію.

 • Транспортний юрист (юрист з автоперевезень, транспортний юрист, юрист з транспортного права) АБ Рогачова гарантує позитивний для мене результат?

  Умовно всі виникаючі перед транспортним підприємством юридичні питання можна розділити на два види: процедурні та процесуальні.

  До процедурних (технічних) питань можна віднести реєстраційні дії, оформлення / отримання дозволеної документації. Такі питання мають практично 100% позитивну реалізацію при дотриманні вимог до документів, в чому полягає робота транспортного юриста (юрист з автоперевезень, транспортний юрист, юрист з транспортного права).

  Процесуальні питання – це питання, ситуації, пов’язані зі спором між двома та більше учасниками правовідношень та вирішення в яких приймається третьою особою – чиновником, арбітром, суддею. У такій ситуації транспортний юрист (транспортний адвокат, юрист з автоперевезень, транспортний юрист, юрист з транспортного права) не може 100% гарантувати результат, який в значній мірі залежить від суб’єктивної думки особи, що приймає рішення (чиновника, арбітра, судді). В будь-якому випадку транспортний юрист (транспортний адвокат, юрист з автоперевезень, транспортний юрист, юрист з транспортного права) відповідає і гарантує максимальне використання всіх існуючих юридичних інструментів, найбільш корисних і діючих в інтересах клієнта в кожній конкретній спірній ситуації, своєчасного та повного правового інформування клієнта.

У Вас є питання до транспортного адвокату?

Задайте його прямо зараз.


* Передані документи, інформація є об'єктом адвокатської таємниці