Юридичне обслуговування
транспортної компанії
Сервіс «Мій Адвокат»

в якій би ситуації Ваш бізнес не опинився,
Ви завжди можете розраховувати на свого адвоката

Сервіс «Мій адвокат» включає:
 • постійний доступ до термінової правової допомоги – в будь-який час Ви можете проконсультуватися у свого адвоката і прийняти рішення з урахуванням юридичної оцінки ситуації;

 • професійне ведення договірної та претензійної роботи транспортного підприємства – до 4-х документів, протокол розбіжностей, листування, претензії;

 • перевірка контрагента в ОДИН КЛІК в усіх офіційних реєстрах, аналіз ризиків співпраці – до 20 контрагентів;

Вартість співмірна встановленому розміру мінімальної заробітної плати. У разі відсутності запитів на допомогу протягом місяця, оплачується тільки страховий платіж 30%, який включає опції усного консультування і перевірки контрагентів. З сервісом також надається 10% знижка на всі інші послуги Бюро;

Бажаєте переконатися, наскільки сервіс буде корисним для Вашого бізнесу?

Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та відповімо на всі питання, що Вас цікавлять


* Передані документи, інформація є об'єктом адвокатської таємниці

Як відбувається співпраця і звітність:
 • з моменту підписання договору ми розберемо поточні питання, спірні ситуації, виявимо юридичні «дірки»;

 • проаналізуємо структуру договірної діяльності, пояснимо всі «За» і «Проти» її збереження або зміни;

 • взаємодія відбувається за допомогою клієнтського онлайн кабінету «Мій адвокат», в якому ставляться завдання, доручення, передаються документи, відображаються результати роботи адвоката.

Відгуки
Поширені питання
 • Чому позаштатний транспортний адвокат (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії), а не штатний юрист?

  Серед основних переваг юридичного обслуговування експедитора, міжнародного перевізника (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії)  можна виділити наступні:

  Мотивація – на відміну від штатного юриста, над мотивацією якого необхідно працювати і нести додаткові витрати, юридичне обслуговування (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії) діяльності транспортної компанії (міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора), який здійснюється позаштатним юристом з транспортного права (транспортний юрист, юрист з вантажоперевезень, транспортний адвокат) передбачає якісно інший рівень роботи. Укладення договору з адвокатським бюро Рогачова (транспортний юрист, юрист з вантажоперевезень, транспортний адвокат) на юридичний супровід діяльності міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії) є єдиною і достатньою мотивацією для нас, оскільки ми цінуємо нашу репутацію серед підприємств транспортної галузі. Транспортні юристи (юрист з вантажоперевезень, транспортний адвокат, юрист з транспортного права) АБ Рогачова є професіоналами в сфері транспортного права, консультування та надання необхідних юридичних послуг для транспортних компаній (міжнародних перевізників, транспортних експедиторів, логістичних операторів, вантажовідправників/вантажоодержувачів). Для транспортних юристів (юрист з вантажоперевезень, транспортний адвокат, юрист з транспортного права) АБ Рогачова в принципі не існує рутинних і другорядних юридичних питань з транспортного права з якими звертаються до нас Клієнти.

  Витрати – будь-яка юридична послуга для транспортної компанії (міжнародного перевізника, транспортного експедитора, замовника (вантажовідправника, вантажоодержувача) є лише витратою (так званою транзакційною витратою, поряд з необхідністю ведення бухгалтерського, фінансового обліку) на шляху до отримання прибутку. Будь-який бізнес прагне економити, мінімізувати свої витрати. Юридичний супровід діяльності транспортної компанії (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії)  – Сервіс «Мій адвокат» дозволяє транспортній компанії (міжнародному перевізнику, експедитору, логістичному оператору) максимально мінімізувати витрати, необхідні для отримання кваліфікованої юридичної допомоги для транспортного підприємства (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії) оскільки повна оплата проводиться тільки в разі наявності запитів на правову допомогу (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії).

  Спеціалізація – транспортного адвоката (юриста з транспортного права, транспортний юрист, юрист з вантажоперевезень, юрист автоперевезення) відрізняє глибоке розуміння правових питань в галузі транспорту і логістики, особливостей відносин між його учасниками, тонкощів юридичного супроводу (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід діяльності транспортного підприємства, юридичне обслуговування транспортної компанії) міжнародного перевізника, експедитора, замовника (вантажовідправника, вантажоодержувача). Таким чином, спеціалізація дозволяє юристу з транспортного права (транспортний юрист, юрист з вантажоперевезень) максимально успішно відповідати на запити Клієнта, ефективно надавати юридичну допомогу для міжнародного перевізника, експедитора, замовника (вантажовідправника, вантажоодержувача), ставити високі вимоги до своєї роботи – транспортний юрист (юриста з транспортного права, транспортний юрист, юрист з вантажоперевезень) не має права на помилку.

  Також самі по собі відмінності адвоката від юриста зараз стали найпомітнішими, оскільки в силу останніх змін в Конституції України, тільки адвокати можуть представляти інтереси юридичних та фізичних осіб в суді, що поступово втілюється і в практиці. Також можна привести такі очевидні переваги транспортного адвоката як можливість стягувати з іншої сторони витрати на послуги адвоката в суді, збирати документи за допомогою адвокатського запиту, захист адвокатської таємниці, прав Клієнта колегією адвокатури, в якій атестований адвокат і т.і.

 • Чому не разова юридична послуга, а постійне юридичне обслуговування (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії) міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора?

  У більшості випадків міжнародні перевізники, експедитори, логістичні компанії при виникненні негативної ситуації звертаються за разовою юридичною послугою до транспортного адвоката вже на пізніх стадіях розвитку такої ситуації.

  Нагадаємо, що юриспруденцію порівнюють з медициною зокрема саме в аспекті своєчасності звернення і профілактики виникнення негативних ситуацій. Пояснюється це тим, що ефективність правової допомоги, юридичних послуг для міжнародного перевізника, експедитора, вантажовідправника/вантажоодержувача юридичне обслуговування (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії)  прямо пропорційна своєчасності її надання. Юридичний супровід (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії, юридичний супровід міжнародного перевізника, експедитора, вантажовідправника / вантажоодержувача) дозволяє своєчасно надавати необхідне консультування, вибирати правильний напрямок дій у негативній ситуації на самому початку її виникнення, поєднувати переговорний процес з необхідними юридичними документами (юридичною формою), що дає найкращий результат і юридичний захист для міжнародного перевізника, експедитора, вантажовідправника/вантажоодержувача.

  Тому, якщо міжнародний перевізник, експедитор, вантажовідправник/вантажоодержувач хоче своєчасно управляти виникаючими спірними ситуаціями з максимальним збереженням і захистом своїх інтересів, то краще один раз знайти свого транспортного адвоката (юриста з транспортного права, транспортного юриста, юриста з вантажоперевезень) з яким буде служити постійної юридичної опорою юридичне обслуговування (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії)  для успішного ведення бізнесу.

 • Постійне юридичне обслуговування (юридичний супровід) дорого коштує для невеликих транспортних підприємств (міжнародного перевізника, експедитора, логістичної компанії), як заощадити і отримати професійну юридичну допомогу?

  Будь-який міжнародний перевізник, експедитор, логістичний оператор прагне зменшувати свої витрати, в тому числі на юридичний супровід свого бізнесу (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії, юридичне обслуговування міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора).

  Саме тому, юридичне обслуговування в АБ Рогачова (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії, юридичне обслуговування міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора) – сервіс «Мій адвокат» дозволяє міжнародному перевізнику, експедитору, логістичному оператору максимально зменшити свої юридичні витрати, при цьому не втрачаючи якість юридичної послуги необхідної для міжнародного перевізника, експедитора , логістичного оператора. Так, щомісячна вартість послуг (юридичний аутсорсінг для транспортного підприємства, юридичний супровід для транспортного підприємства, юридичне обслуговування для транспортної компанії) юридичний супровід для міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора) дорівнює розміру мінімальної заробітної плати і покриває всі основні юридичні питання з якими стикається у своїй діяльності малий бізнес транспортної галузі (міжнародний перевізник, експедитор, логістичний оператор). При цьому повна оплата проводиться тільки в разі наявності запитів на правову допомогу.

  Також, спеціалізація в транспортному праві, значний досвід в юридичному супроводі діяльності міжнародного перевізника, експедитора, логістичного оператора дозволили транспортним юристам (юристам з транспортного права, транспортним адвокатам, юрист з автоперевезень) АБ Рогачова стандартизувати роботу юриста на транспортному підприємстві, тому для наших постійних Клієнтів в багатьох термінових питаннях ми готові ділитися нашим досвідом у вільному доступі.

У Вас є питання до транспортного адвокату?

Задайте його прямо зараз.


* Передані документи, інформація є об'єктом адвокатської таємниці